NMB 08028GS-12N-AA-00 ventilator
Artikelnummer:
08028GS-12N-AA-00
Ventilatorblazer 12VDC Rechthoekig/rond - 78,9mm L x 79,7mm H Koker 17,0 CFM (0,476m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 08028GS-12N-AA-00 |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 17,0 CFM (0,476m³/min) |
| Lawaai: | 40,0dB |
| Vermogen (watt): | 4.32 W |
| RPM: | 3650 RPM |
| Breedte: | 28,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | 08028GS |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 78,9 mm lang x 79,7 mm hoog |
| Statische druk: | 1,075 in H2O (267,8 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 78,9X28MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 12VDC Rechthoekig/rond - 78,9mm L x 79,7mm H Koker 17,0 CFM (0,476m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.360A |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 13,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 20000 uur @ 60°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
40,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 08028GS-12N-AA-00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.