NMB Technologies Corp. 07530GA-24N-AA-00 fan
Artikelnummer:
07530GA-24N-AA-00
Ventilatorblazer 24VDC vierkant/rond - 75,7mm L x 75,7mm H Bal 13,1 CFM (0,367m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 07530GA-24N-AA-00 |
| Lawaai: | 43,0dB |
| Luchtstroom: | 13,1 CFM (0,367m³/min) |
| Vermogen (watt): | 4.8 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 3650 RPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corp. |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 75,7mm L x 75,7mm H |
| Breedte: | 30,00mm |
| Statische druk: | 0,660 in H2O (164,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | – |
| Serie: | 07530GA |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.200A |
| Spanningsbereik: | 10 ~ 26,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 24VDC vierkant/rond - 75,7mm L x 75,7mm H Bal 13,1 CFM (0,367m³/min) 2 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
43,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB Technologies Corp. 07530GA-24N-AA-00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.