NMB 05125GS-12N-AAD-0 ventilator
Artikelnummer:
05125GS-12N-AAD-0
Ventilator Blower 12VDC vierkant/rond - 51mm L x 51mm H Bal 7,1 CFM (0,199m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 05125GS-12N-AAD-0 |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 7,1 CFM (0,199m³/min) |
| Lawaai: | 39,0 dB |
| Vermogen (watt): | 2.4 W |
| RPM: | 5700 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | 0512GS |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 51mm L x 51mm H |
| Statische druk: | 0,680 in H2O (169,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR VENTILATOR 51X25MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Blower 12VDC vierkant/rond - 51mm L x 51mm H Bal 7,1 CFM (0,199m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.200A |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 25°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
39,0 dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 05125GS-12N-AAD-0 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.