NMB 04020VA-24N-AA-00 ventilator
Artikelnummer:
04020VA-24N-AA-00
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 40mm L x 40mm H Bal 10,2 CFM (0,286m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$18,82
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | 04020VA-24N-AA-00 |
| Fabrikant: | NMB Technologies Corporation |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 10,2 CFM (0,286m³/min) |
| Lawaai: | 32,5 dB |
| Vermogen (watt): | 1.7 W |
| RPM: | 8500 TPM |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | 04020VA |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | 0,310 in H2O (77,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 40X20MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 40mm L x 40mm H Bal 10,2 CFM (0,286m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.070A |
| Spanningsbereik: | 14 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 100000 uur @ 25°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
32,5 dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “NMB 04020VA-24N-AA-00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.